Porządek Mszy św. w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie 2020-03-25

W związku z zaostrzeniem przepisów o stanie epidemii informujemy:
wszystkie Msze Święte są sprawowane o stałej godzinie, zgodnie z wyznaczoną intencją.   W Eucharystii uczestniczą tylko: kapłani, posługujący oraz 5 wiernych- pierwszeństwo mają osoby zamawiające intencję Mszy Św.
Kościół pozostaje otwarty w godz. 8:00-18:00
Kościół w Mechowcu pozostaje otwarty w godz. 9:00-18:00
Kaplica w Hadykówce pozostaje otwarta w godz. 9:00-18:00
Wieczorna Msza Święta transmitowana codziennie przez FACEBOOK: MŁODZI W CMOLASIE- I DA SIĘ INACZEJ

Prezentujemy także  część z licznych propozycji

MSZE ŚW. W TELEWIZJI

NIEDZIELE:

7.00 – TVP 1 – transmisja z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

9.00 – POLSAT NEWS – transmisja z Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

9.30 – TV TRWAM – transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

10.30 – POLSAT RODZINA – transmisja Mszy św. dla dzieci z Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

11.00 – TVP 1 – transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

11.00 – TVN 24 – transmisja z kościoła seminaryjnego w Warszawie

13.00 – TVP POLONIA – transmisja z Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie (22 marca)

DNI POWSZEDNIE:

7.00 – TVP1 – transmisja z Bazyliki Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach

13.30 – TV TRWAM – transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

20.00 – TVP3 – transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

MSZE ŚW. W RADIU

KATOLICKIE RADIO VIA (103,8 FM i 94,9 FM)

Niedziele:

9.00 – transmisja Mszy św. z katedry rzeszowskiej

12.00 – transmisja Mszy św. z Bazyliki Mniejszej ojców bernardynów w Rzeszowie

Dni powszednie: