13 Niedziela zwykła-ogłoszenia 2020-06-29

1. Informujemy o zmianach personalnych w naszej parafii. W ramach zastępstw wakacyjnych witamy ks. Adama Piotrowicza, który podejmie posługę duszpasterską w naszej parafii. Z dniem 17.08.2020 odchodzi z naszej parafii Ks. proboszcz Michał Bator i obejmuje obowiązki proboszcza w parafii pw. św. Michała Archanioła w Rzeszowie. Nowo mianowanym proboszczem w parafii Cmolas został Ks. Marek Kędzior, dotychczasowy proboszcz w parafii pw. św. Urszuli w Ropczycach.Z dniem 22.08.2020 odchodzi z naszej parafii Ks. Andrzej Tokarz i obejmuje obowiązki wikariusza  w parafii pw. św. Michała Archanioła w Ropczycach. Do naszej parafii został mianowany Ks. Wiesław Lisowicz z Bratkowic

2. Tegoroczne uroczystości odpustowe odbędą się od 6 do 9 sierpnia.

3. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny. W tym okresie nie będzie Mszy św. we wtorek w Mechowcu i w środę w Hadykówce oraz  wtorkowej adoracji. Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca:

-Spowiedź św. Cmolas: piątek od 17.30; Hadykówka: środa od 17.00; Mechowiec: piątek od 19.30.

Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.00. Komunia Święta w Hadykówce w piątek o godz. 17.00.

W sobotę dodatkowa Msza św. w zabytkowym kościele  o godz. 11.00. Natomiast na godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków róż różańcowych na modlitwę różańcową.

5. W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00.

6. Od 01.07.2020 są odprawiane Msze św. gregoriańskie poza parafią za śp + Genowefę Mazur,

+ Walerię Mokrzycką, + Stanisława Jabłońskiego i + Wiesława Piechotę.