3 Niedziela Wielkiego Postu- ogłoszenia parafialne 2021-03-06

1. Popołudniu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali w Mechowcu o godz. 14:30 i w Cmolasie o godz. 16:00, niech nasze trwanie przy Chrystusie i z Chrystusem będzie świadectwem naszego duchowego pragnienia kroczenia z Tym który jest Drogą Prawdą i Życiem.

1. Dziś do Liturgicznej Służby Ołtarza zostanie włączonych 12 nowych ministrantów (11 w Cmolasie i 1 w Hadykówce). W roku 2020 największą ilość pkt. uzyskali: Wiktor Skrzypczak – 867; Konrad Wilk – 614; Tymoteusz Maciąg – 567. Ze sprzedaży wina św. Jana oraz kredy i kadzidła wszystkim pilnym ministrantom zostały zakupione nagrody oraz sutanelle.

1. W poniedziałek po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej.

1. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 o prowadzenie modlitwy członkinie róży Genowefy Maciąg. Z racji drugiego wtorku miesiąca adorację zakończymy modlitwą do św. Józefa.

1. W Czwartek Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz. 17:00 zapraszamy do modlitwy w sposób szczególny dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej, prosić będziemy o potrzebne łaski na czas przygotowań i spotkania z Jezusem w Komunii Świętej.

1. W piątek na Drogę krzyżową i Mszę Świętą o godz. 17:00 zapraszamy rodziców i młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Zostaną pobłogosławione i wręczone krzyże.

1. W tym tygodniu 13 marca w sobotę przypada ósma rocznica wyboru na stolicę Piotrową Ojca Świętego Franciszka pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w Jego intencji.

1. Akcja Katolicka w Cmolasie informuje, że w dniu 12 marca 2021 r. tj. piątek od godz. 8:00 do 16:00 będzie wydawana żywność dla osób, które otrzymały skierowanie z GOPS-u oraz zakwalifikowały się do pomocy żywnościowej w podprogramie na 2021r. Prosimy o przestrzeganie zasad odbierania paczek żywnościowych w tym szczególnym epidemicznym okresie: odległości, maseczki, rękawiczki.

1. Dziękujemy za inicjatywę 24 godziny Męki Pana Jezusa, osobom które wybrały sobie dowolną godzinę dla rozważania Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa, niech dar i łaska Bożego błogosławieństwa pomnaża wiarę nadzieję i miłość

1. Bóg zapłać, za złożone ofiary.

1. Do skarbonki w przedsionku kościoła można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i ołtarza na święta Wielkanocne. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać. Do skarbonki św. Antoniego możemy składać ofiary w ramach jałmużny postnej.

„Tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego;
każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne”.

bankowe: BS Kolbuszowa o/Cmolas

CMOLAS 13 9180 1021 2002 1000 9582 0001

MECHWIEC 29 9180 1021 2002 1000 9582 0004

HADYKÓWKA. 56 9180 1021 2002 1000 9582 0003