33 Niedziela Zwykła 2022-11-13

1. We wtorek:

• Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16:00, o prowadzenie adoracji prosimy członkinie Róży św. Faustyny Kowalskiej.

• O godzinie 19:00 Nabożeństwo dla kandydatów do bierzmowania.

1. Msza Święta w Mechowcu w tym tygodniu o godz. 18:00

1. W środę:

• Zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich spotkanie w salce na ołtarzu polowym.

• W środę spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej o 15:30 w Ochronce.

1. W czwartek Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o 17:00. Po Mszy Adoracja do 21:00

1. Piątek

• Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego Piątku miesiąca.

• Zapraszamy na spotkanie Oazy o godz. 16:00.

• KSM naszej parafii zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z okazji wspomnienia

bł. Karoliny Kózki.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

• W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;

• W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózki Dziewicy, Męczennicy, Patronki Diecezji, KSM, oraz Ruchu Czystych Serc.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnią niedzielę roku liturgicznego. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jest to również patronalny dzień KSM (Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży) i AK (Akcji Katolickiej).