III Niedziela Adwentu 2022-12-10

1. W poniedziałek:
    • po Mszy Świętej spotkanie Grupy Biblijnej, zapraszamy członków, a także wszystkich pragnących zgłębiać tekst Pisma Świętego.
    • Do poniedziałku włącznie można złożyć słodycze dla dzieci z Ukrainy.

1. We wtorek:
    • Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16:00, o prowadzenie adoracji prosimy członkinie Róży św. Łucji.
    • Kandydatów do bierzmowania i ich rodziców zapraszamy na celebrację nabożeństwa pokutnego o godz. 19.00.
    • Msza Święta Roratnia w Mechowcu o godz. 18:00. Prosimy przynieść lampiony.

1. W środę:
    • Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej o 15:30 w Ochronce.

1. W czwartek:
    • Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz. 17:00.
    • Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00

1. W piątek:
  • Zapraszamy członków OAZY na godz. 16:00, później na Roraty
  • Członków KSM zapraszamy na spotkanie w salce po Mszy Świętej.
  • Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z racji III piątku miesiąca.

1. W sobotę rozpoczyna się również II część Adwentu kierująca nasz umysł i serce na misterium Wcielenia i ku celebracji Bożego Narodzenia.

1. Prosimy by w zakrystii do przyszłej Niedzieli (18 grudnia) zgłaszać chorych, którzy pragnęliby przystąpić do sakramentów z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
    Z posługą udamy się w piątek 23 grudnia od godziny 8:00.

Od czwartku będą do nabycia parafialne opłatki na wigilijny stół.

1. Przy naszym cmentarzu będą podstawione przyczepy na które prosimy składać chryzantemy bez doniczek i oczywiście tylko te naturalne sztuczne wiązanki wkładamy jak zawsze do kontenerów.

1. Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie serdecznie zaprasza na kiermasz świąteczny pn. "W przeddzień Bożego Narodzenia" w dniu 11 grudnia 2022r. b.r. (niedziela) o godz. 12.00. Wstęp wolny.