III NIEDZIELA WIEKANOCNA 2017-05-01

1.Od poniedziałku rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą w dni powszednie o godz. 18.00, a po nich Msza św., natomiast w niedzielę o godz. 16.45.

2. We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. O prowadzenie modlitwy prosimy członkinie róży  Janiny Korczyńskiej.

3. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski Głównej Patronki Polski, porządek Mszy Św. niedzielny, zgodnie z tradycją o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo majowe przy kapliczce blisko ujęcia wody.

4. We czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00. W tym dniu przypada wspomnienie Św. Floriana – Patrona strażaków. Zapraszamy strażaków do udziału we Mszy św. z Hadykówki we środę o godz. 10.00, z Cmolasu we czwartek o godz. 18.30, i w Mechowcu w niedzielę o godz. 15.00. Pragniemy modlitwą wyprosić im potrzebne łaski i błogosławieństwo w ich służbie.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca maja: Spowiedź Święta: Cmolas: w czwartek i w piątek od godz. 17.30; Mechowiec: piątek od godz. 19.30. Komunia Św. w Hadykówce w piątek o godz. 18.30.

- Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.

- w sobotę w zabytkowym kościele zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11.00; natomiast  członków róż różańcowych zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 18.00.

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie