IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07.05.2017 2017-05-08

1.    W dniu dzisiejszym Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne. Módlmy się szczególnie o nowe powołania z naszej wspólnoty parafialnej.

2. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Stanisława – Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Msza Św. odpustowa w naszej parafii z kazaniem i procesją Eucharystyczną o godz. 18.30. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe. Zapraszamy parafian do udziału, szczególnie osoby noszące feretrony i sztandary.

3.    We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. O prowadzenie modlitwy prosimy  członkinie róży  Danuty Starzec

4. Zbiórka dla najmłodszych ministrantów w poniedziałek o godz. 17:00. Zbiórka dla pozostałych ministrantów w środę o godz. 17:00. W pierwszych dniach maja nasi ministranci wzięli udział w XII Mistrzostwach Polski LSO w piłce halowej. Po dwóch dniach sportowych wzmagań drużyna ze szkoły podstawowej zajęła IX miejsce; a gimnazjaliści zajęli V miejsce w skali kraju. Gratulujemy naszym ministrantom zapału i sukcesów.

5.    We środę po Mszy św. wieczornej spotkania Koła Biblijnego.

6.    W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00.

7.    W sobotę 13 dzień miesiąca po Mszy św. wieczornej wyruszymy z procesją fatimską, w czasie której odmawiać będziemy różaniec. Do udziału serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Prosimy o przygotowanie ołtarzyków w stałych miejscach, gdzie będzie przebiegała procesja a dzieci z DSM prosimy aby przyszły w liturgicznych strojach.

8.    Od 1. maja będą poza parafią odprawiane Msze św. gregoriańskie za śp.+ Annę Guźda

9.       W celu ułatwienia wszystkim rolnikom złożenia wniosku o dopłaty obszarowe informujemy, że Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnica w Kolbuszowej czynne będzie w wydłużonych godzinach: w dniach 2-15 maja 2017 od

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie