Wniebowstąpienie - Ogłoszenie 2017-05-31

1. Dziś zapraszamy wszystkich na piknik rodzinny, który odbędzie się w godz. od 15.30 do 21.00 na placu sanktuaryjnym. W programie występy dzieci z Ochronki, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, Zespołów: „Dzikowianie” i „Brzozowianie”. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli finansowo to dzieło, dzięki którym wszystkie atrakcje dla dzieci są za darmo.
  2. We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. O prowadzenie modlitwy prosimy członkinie róży Emili Pyryt.
  3. Starszych ministrantów zapraszamy na zbiórkę w środę o godz. 17:00
  4. W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca: spowiedź Święta: Cmolas: w czwartek i w piątek od godz. 17.30; Hadykówka: środa od 17.30. Mechowiec: piątek od godz. 19.30. Komunia Św. w Hadykówce w piątek o godz. 18.30.

- Chorych z posługą kapłańską odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.

- w sobotę w zabytkowym kościele zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11.00; natomiast

- członków róż różańcowych zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00

1. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku, która wyruszy w piątek po Mszy św. porannej. Zachęcany do dokonywania zapisów w zakrystii. Wszystkich, którzy wybierają się własnymi samochodami prosimy o przybycie do Leżajska na godz. 13.30. Spotkanie pielgrzymów pieszej pielgrzymki w środę po wieczornej Mszy Św. Do środy włącznie istnieje możliwość zapisania się na pielgrzymkę autokarową do Leżajska. Wyjazd będzie w sobotę (3 czerwca) o godz. 12.30 z parkingu przy naszym Sanktuarium. Koszt autokaru 15 zł. od osoby. Wszystkich, którzy wybierają się własnymi samochodami prosimy o przybycie do Leżajska na godz. 13.30.
  2. Od 1.06.2017 poza parafią będą odprawiane Msze św. gregoriańskie za śp. + Genowefę Dypa i śp. + Mieczysława Łakomego.