Zesłanie Ducha Świętego – Ogłoszenia 2017-06-03

1. Dziś przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie okresu Wielkanocnego. Przeżywamy także  Święto Dziękczynienia. W Roku św. Brata Alberta dziękujemy za chleb. Dziś w całejj naszej ojczyźnie odbędzie się zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

2. W poniedziałek przypada Święto NMP Matki Kościoła. Odpust w Zarębkach o godz. 18.00.

3. We wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. O prowadzenie modlitwy prosimy  członkinie róży Marii Łagoda.

We wtorek o godz. 20.00 spotkanie Rady Parafialnej.

4. Ministrantów zapraszamy na zbiórki: grupę młodszą w poniedziałek o godz. 17:00,  pozostałych ministrantów w środę o godz. 17:00

5. W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Odpustowa ku czci Trójcy Św. w Mechowcu. Parafianie z Mechowca zapraszają do udziału we Mszy św. odpustowej o     godz. 11.00. Z racji odpustu Msze Św. w Mechowcu o godz. 8.00 i 11.00, nie będzie Mszy Św. o 15.00.

7. W celu poprawienia estetyki naszego cmentarza parafialnego prosimy o uporządkowanie grobów rodzinnych.            .

8. Akcja Katolicka informuje , że są jeszcze miejsca na wyjazd do Częstochowy w sobotę 10 czerwca br. Jest to wyjazd w rocznicę  300-lecia koronacji Matki Boskiej Częstochowskiej.  Serdecznie zapraszamy do nawiedzenia cudownego obrazu.

9. Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu zaprasza wszystkie Panie powyżej 30 roku życia zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej i uzyskaniem dotacji w kwocie 35 000 PLN do wzięcia udziału w projekcie „Czas dla Superwomen”  Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www:marr.com.pl oraz Biurze Projektu w Mielcu ul. Szopena 18.