XII Niedziela zwykła 2017-06-25

1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kaplicy do uroczystości odpustowych w Hadykówce.

2. W czwartek Nowenna do Przemienienia Pańskiego o godz. 18.00. W tym dniu przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w Cmolasie o godz. 7.00, 11.00, 18.30. W Mechowcu i Hadykówce o godz. 17.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na tzw   „świętopietrze”.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, dodatkowa Msza św. w zabytkowym kościele o godz. 11.00. Natomiast na godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków róż różańcowych na modlitwę różańcową.

4. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny. W tym okresie nie będzie Mszy św. we wtorek w Mechowcu i Hadykówce  Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku.

5. Od 01.07.2017 będą odprawiane Msze św. gregoriańskie poza parafią za śp. Józefa Starca.

6. Przedszkole im. Marii Montessori w Kolbuszowej ogłasza nabór dzieci w wieku przedszkolnym z różnymi niepełnosprawnościami (intelektualna, ruchowa, autyzm w tym zespół Aspergera). Otwarcie przedszkola - 01.09.2017 r. Więcej informacji na plakatach w gablocie parafialnej. Kontakt: 693 147 275, 609 414 023.