II Niedziela Wielkanocna

1. Miłosierdzie to największy przymiot Pana Boga. Ono otwiera nam grzesznym drogę do bycia z Nim. Niech doznawanie Bożej łaski uzdolni nas do bycia miłosiernymi dla innych.
  2. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesioną z racji Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocnej.
  3. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. O jej prowadzenie prosimy Parafialny Zespół Caritas. Na zakończenie modlitwy do św. Józefa.
  4. W środę spotkanie DSM o godz. 15.30 w Ochronce. Po Mszy świętej spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
  5. W czwartek Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz. 18.00. Po Mszy świętej adoracja prowadzana przez Apostolat Margaretka.
  6. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy kandydatów do sakramentu Bierzmowania na spotkanie. Na Mszę świętą zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej wraz z rodzicami. Po Mszy katecheza.