III Niedziela Wielkanocna

1. Pan Jezus spotykając się z uczniami po zmartwychwstaniu daje im dowody na to, że żyje, utwierdza ich wiarę i oświeca serca by rozumieli Pisma. Poznawanie Słowa Bożego i modlitwa tekstami natchnionymi umożliwiają nam spotykanie Jezusa Zmartwychwstałego w naszym życiu.
  2. Dziś rozpoczynamy XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Będzie on obchodzony pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego.
  3. W poniedziałek po Mszy świętej spotkanie Grupy biblijnej.
  4. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. O jej prowadzenie prosimy Koło Gospodyń „Prymule” z Mechowca. Po Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej
  5. W środę spotkanie DSM o godz. 15.30 w Ochronce. Po Mszy świętej spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
  6. W czwartek Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz. 18.00. Po Mszy świętej możliwość adoracji Najświętszego sakramentu do godz. 21.00.
  7. W piątek po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  8. W sobotę po Mszy świętej rozpocznie się całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy o zgłaszanie się na poszczególne godziny adoracji. Zapisy w zakrystii.
  9. W środę i piątek o godz. 17.00 próba dla kandydatów do bierzmowania. W przyszłym tygodniu we wtorek w Uroczystość św. Wojciech bpa męczennika będzie miało miejsce bierzmowanie klas ósmych, polecajmy kandydatów dobremu Bogu prosząc o łaskę i moc Ducha Świętego dla nich.