IV Niedziela Wielkanocna

  1. Radość ze zmartwychwstania Chrystusa odnawia się w nas każdej niedzieli. Dziś Ewangelia stawia przed nami obraz Jezusa Dobrego Pasterza, który zabiega o swoje owce i chce wprowadzić je do szczęścia wiecznego. Ufni w Jego dobroć pozwalajmy Mu się znajdować i chodźmy z Nim.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W naszych modlitwach polecajmy tę intencję i prośmy o powołania z naszej parafii.
  3. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Ksiądz Biskup Jan Wątroba udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Uroczysta Msza święta obrzędowa rozpocznie się o godz. 18.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 do 18.15. O jej prowadzenie prosimy Braci z Róży św. Wojciecha. Msza święta w Mechowcu o godz. 17.00.
  4. W środę spotkanie DSM o godz. 15.30 w Ochronce. Po Mszy świętej spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
  5. W czwartek obchodzić będziemy święto św. Marka Ewangelisty. Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego o godz. 18.00.
  6. Solenizantom tego tygodnia na czele z Księdzem Proboszczem Markiem oraz Panem Kościelnym i Panem Organistą z Hadykówki składamy najlepsze życzenia obfitości Bożej łaski i wielu radości w posłudze. Niech św. Marek pomaga w kroczeniu do świętości.